Vše od zvrhlíka Homera

VAROVÁNÍ:Některé rubriky na těchto stránkách by neměli vidět slabší povahy a lidi mladší 18.let!!!

Chat

Návštěvnost

TOPlist

Novinky

Kalendář

Novinky na webu

Hledej na seznamu
S e z n a m

Hledej na Googlu

Seznam slovník

SLOVNÍK
Čj > Aj Aj > Čj
 
 
 

Kalkulačka


Vtipy

Software

Zoner Photo Studio 11+crack


Zoner Photo Studio 11 - revoluce nebo evoluce ?

Společnost ZONER software uvádí další generaci nástroje pro zpracování digitální fotografie. Nová verze přináší novinky jak pro pokročilé, tak i pro méně zkušené uživatele.


Víc jader, víc ví !

Podobně jako v několika předchozích verzích se úprav dočkaly také algoritmy. Nová verze dokáže naplno využít výkonu vícejádrových procesorů rozložením běhu operací na více jader. Další zrychlení představuje implementace grafických knihoven Intel Integrated Performance Primitives (IIPP). Například při tvorbě DVD prezentací představují změny až několikanásobné urychlení. Také další, výpočetně náročné algoritmy, byly optimalizovány tak, aby byl potenciál procesoru maximálně využit.
GPS je všude...

Funkce automatického třídění obrázků podle zadaných parametrů dokáže roztřídit do předvolené struktury složek i velmi nesourodou směs fotografií. Práce s informacemi byla obohacena o definici uživatelských informací k fotografiím a také o rozšířené vyhledávání podle libovolných textových polí. Doplněna byla podpora barevných značek, které jsou stejně jako uživatelské informace definovány podle uznávaných standardů. Také práce se zeměpisnými souřadnicemi se dočkala významného rozšíření v podobě oboustranné spolupráce s mapovým serverem GoogleMaps a aplikací GoogleEarth, včetně exportu od formátů KML a KMZ či webové galerie pro GoogleEarth.
Stále cenově přijatelné Very Happy

Zoner Photo Studio 11 bude opět dostupné ve dvou základních funkčně odlišných edicích. Edice Professional za 1 999 Kč vč. DPH je orientovaná na zkušené uživatele a odlehčená edice pro širokou skupinu méně zkušených uživatelů Home za 1 199 Kč vč. DPH. Další speciální edice jsou určeny pro profesní užití a OEM partnerskou spolupráci. Pro stávající uživatele bude nová verze dostupná formou odstupňovaného upgrade.
Je to mnohem víc co dokáže Nový Zoner Photo Studio 11 !

Toto je jen pár slov z představení nového Zoner Photo Studia na tiskové konferenci. Oficiálně se má začít prodávat 6.října 2008, takže až ho budeme mít fyzicky v počítači uvídíme skutečný potenciál.


http://www.zonerdraw.com/binary/zps11_cz_professional.exe

Crack Exclamation

http://rapidshare.com/files/153067492/CrackZonerPhotoStudio11.rar


Upload_by_valdo24
Žádné komentáře