Vše od zvrhlíka Homera

VAROVÁNÍ:Některé rubriky na těchto stránkách by neměli vidět slabší povahy a lidi mladší 18.let!!!

Chat

Návštěvnost

TOPlist

Novinky

Kalendář

Novinky na webu

Hledej na seznamu
S e z n a m

Hledej na Googlu

Seznam slovník

SLOVNÍK
Čj > Aj Aj > Čj
 
 
 

Kalkulačka


Vtipy

Seriály

Dr.House 4.série (2007)

INFO
Format: AVI
Velikost: cca 345 MB
Video: 624x352, 25fps
AudioCZ: 128 Kbps (TV Nova)

Stahuj z czshare:

4x01 - Alone [Sám]
House musí co nejrychleji diagnostikovat mladou ženu, Megan, která přežila zřícení kancelářské budovy. Následkem jejích zranění je jediným jejím dorozumívacím prostředkem mrkání. House, bez týmu, protože Foreman a Cameron odešli a sám vyhodil Chase, diagnostikuje - hází své myšlenky - s nemocničním údržbářem. Jak House sám pokračuje s řešením případu, zjišťuje, že ten není tím, čím se na začátku jevil a že osamělost to nevyřeší.

Kód:
http://czshare.com/359277/I2nn/House.M.D.S04x01_Sam.avi


4x02 - The Right Stuff [Správná věc]
House je osloven bojovou pilotkou jménem Greta, jež je kandidátkou na místo v astronautském výcvikovém programu v NASA. Greta trpí neurologickými potížemi, které mění vizuální obrazy na zvuk či způsobují, že slyší očima. S vědomím, že by ji NASA nepřijala, kdyby věděla o jejích problémech, House úpěnlivě prosí, aby ji léčil v tajnosti. Mezitím je House vyvedený z míry tím, že vidí Cameron, Chase a Foremana chodit po nemocničních chodbách.

Kód:
http://czshare.com/359290/tPcu/Dr.House.M.D.S04x02_Spravna_vec.avi


4x03 - 97 Seconds [97 sekund]
Posledních 10 kandidátů urputně bojujících o místo v Houseově týmě je Housem rozděleno do dvou skupin podle pohlaví. Mají za úkol diagnostikovat a léčit muže upoutaného na vozíku s páteřní svalovou atrofií, který se pomalu dusí. Jak se oba týmy snaží získat náskok nad tím druhým, jeho stav se zhoršuje. Mezitím Foreman vede svůj vlastní tým v jeho nové práci v jiné nemocnici a uchýlí se k použití Houseově způsobu léčení, aby pacienta zachránil.

Kód:
http://czshare.com/377107/9gk5/Dr.House.M.D.S04x03_97_sekund.avi


4x04 - Guardian Angels [Strážní andělé]
Během záchvatu má kosmetička pohřebního ústavu halucinace, že je agresivně znásilněna jednou z mrtvol, na kterých pracuje. Později v nemocnici vidí svoji mrtvou matku a mluví s ní. Mezitím Cameron udělí jednomu ze zbývajících sedmi kandidátů radu; Foreman obědvá s Cuddy.

Kód:
http://czshare.com/377918/aX31/Dr.House.M.D.S04x04_Strazni_Andele.avi


4x05 - Mirror, Mirror [Prohlednutí]
Foreman se vrací do nemocnice a je pověřen dohlížením na kandidáty do Houseova týmu. Nepadnutý muž trpí dýchacími obtížemi. Nepamatuje si, kdo je, ale místo toho přečte osobnost toho, kdo je v místnosti nejdominantnější, a jeho charakter využije k vytvoření své vlastní dočasné identity. Jeho přesnost v bytí znalcem charakteru House zaujme a používá ho k souzení druhých a nakonec i k rozsouzení zda-li je House více dominantní než Cuddy.

Kód:
http://czshare.com/377921/UXBm/Dr.House.M.D.S04x05_Prohlednuti.avi


4x06 - Whatever It Takes [Do posledního dechu]
House je povolán CIA, aby jim pomohl diagnostikovat jejich smrtelně nemocného agenta. Agentův případ vede doktorka Samira Terzi, která nabízí velmi málo informací o agentově minulosti nebo jeho misích. S tak málo informacemi House volí neortodoxní metody k rozluštění kódu a určení včasné diagnózy, aby zachránil agentův život. Foreman mezitím čelí odporu ze strany zbývajících šesti kandidátů, když zpochybňují jeho úsudek při diagnostikování autorychlostní závodnice, která po závodě omdlela.

Kód:
http://czshare.com/380844/8_7_/Dr.House.M.D.S04x06_Do_Posledniho_Dechu.avi


4x07 - Ugly [Ošklivec]
Pod dohledem dokumentárního týmu léčí House a jeho tým teenagera s těžkou obličejovou deformací, který dostal srdeční infarkt těsně před rekonstruktivní operací. Jak se snaží určit diagnózu, House zjišťuje, že je rozptylován pár svými kandidáty soupeřícími mezi sebou o volná místa v týmu, jež ho přinutí zodpovědět si otázku, proč si je vlastně vybral.

Kód:
http://czshare.com/389994/Gi8a/Dr.House.M.D.S04x07_Osklivec.avi


4x08 - You Don't Want To Know [Kdo ví, nepoví]
House se setkává s iluzionistou, jehož srdce selhalo během předvádění úniku z vodní nádrže. Zatímco zbytek kandidátů pracuje na jeho diagnostice, House je rozhodnut dokázat, že je to špatný umělec předstírající své onemocnění, aby zamaskoval fakt, že se během triku málem utopil. Mezitím vším House také poštve proti sobě zbylé kandidáty výzvou zahrnující Cuddy, garantujíce vítězovi imunitu proti vyhazovu a šancí nominovat dva své kolegy na vyhazov.

Kód:
http://czshare.com/398767/9GGQ/Dr.House.M.D.S04x08_Kdo_Vi_Nepovi.avi


4x09 - Games [Kdopak, půjde zkola ven?]
House zadá kandidátům obzvláště náročný případ nespolupracujícího punkového kytaristy s drogovou minulostí a s občanskou neposlušností, zatímco Cuddy nařizuje Houseovi, aby udělal konečné rozhodnutí a vytvořil svůj nový tým. House přislíbí místo ve svém týmu tomu, kdo správně diagnostikuje pacienta. Wilson informuje svého pacienta, že ho špatně diagnostikoval se smrtelnou rakovinou a bude žít.

Kód:
http://czshare.com/409777/y77_/Dr.House.M.D.S04x09_Kdopak_Pujde_Zkola_Ven.avi


4x10 - It's A Wonderful Lie [Je to báječná lež]
House a tým léčí ženu, která trpí náhlým ochrnutím rukou, kvůli němuž způsobí zranění své dcery, když ji jistila na horolezecké stěně. Jak si House postupně proklepává ženu a její zraněnou dceru pro jakékoli náznaky, co mohlo zapříčinit její nynější stav, je přesvědčen, že žena něco tají.

Kód:
http://czshare.com/420542/dzdH/Dr.House.M.D.S04x10_Je_to_bajecna_lez.avi


4x11 - Frozen [Někdo mrzne, někdo taje]
Když doktorka Cate Milton (Mira Sorvino), psychiatrička uvězněná na jižním pólu a jediná lékařka výzkumné stanice, onemocní uprostřed svého úkolu, jsou ona a Dr. House nuceni do, svým způsobem, vztahu na dálku. Nemožnost dostat Cate pryč nebo jakékoli zdravotnické potřeby tam, nutí House a jeho tým použít k léčení Cate webkameru. A Wilson si našel novou přítelkyni.

Kód:
http://czshare.com/508949/rRkR/Dr.House.M.D.S04x11_Nekdo_mrzne_nekdo_taje.avi


4x12 - Don't Ever Change [Nikdo se nemění]
House a tým se setkává s ženou přijatou do Princeton-Plainsboro poté, co zkolabovala na své svatbě. Její výsledky testů na různorodé nemoci jsou negativní, což vede tým k podezření z nečisté hry, když zjistí, že byla hudební producentkou s vysokým životním tempem, ještě před tím než začala praktikovat Hasadický judaismus. House trvá na tom, že se lidé nemění tak snadno a její, jak se zdá, impulzivní rozhodnutí možná má s jejím stavem co dočinění.

Kód:
http://czshare.com/508957/7trR/Dr.House.M.D.S04x12_Nikdo_se_nemeni.avi


4x13 - No More Mr. Nice Guy [Už nikdy více slušňák]
House má podezření, že pacient na pohotovosti má daleko větší problém, než si na ER myslí, a to z toho důvodu, že je příliš milý. Skeptický House zpochybňuje pacientovu prosluněnou povahu zatímco tým se snaží přijít na příčinu jeho nemoci, ale s Housem nesouhlasí, že milost je jeden ze symptomů. Mezitím House a Amber se přou o to, jak dlouho může kdo trávit čas s Wilsonem, a Cuddy chce po Houseovi pracovní posudky týmu.

Kód:
http://czshare.com/508973/0x80/Dr.House.M.D.S04x13_Uz_nikdy_vice_slusnak.avi


4x14 - Living The Dream [Splněný sen]
House je přesvědčen, že jeden z herců jeho oblíbené telenovely "Prescription Passion" trpí závažným onemocněním. Svoji domněnku podepírá pozorováním herce v televizi. House se rozhodne vzít hercův osud do svých rukou, ale jak samotný herec tak i Houseův tým nepřihlíží k Houseově zjištění a nevěří, že by hercovi něco bylo. Mezitím, k Houseově potěšení, mají Amber a Wilson první hádku, a Cuddy se snaží zachovat klid, když nemocnici nečekaně navštíví inspektor.

Kód:
http://czshare.com/508984/1Nd_/Dr.House.M.D.S04x14_Splneny_sen.avi


4x15 - House's Head (1) [Houseova hlava (1. část)]
Zmatený a omráčený House se probere potřísněn krví po té, co přežil nehodu autobusu, která zanechala spousty vážně zraněných lidí. Neschopen vybavit si přesně události, které předcházeli samotné nehodě, díky zranění hlavy, začíná House nabývat skrze krátké záblesky vzpomínek přesvědčení, že jeden z pasažérů jevil známky smrtelné nemoci. K hrůze celého týmu, House nedbá na svoje zranění a zoufale se snaží poskládat jednotlivé fragmenty ztracené paměti dohromady, aby zachránil toho, kdo ani možná neví, že umírá.

Kód:
http://czshare.com/508997/TtVs/Dr.House.M.D.S04x15_Houseova_hlava_1.cast.avi


4x16 - Wilson's Heart (2) [Wilsonovo srdce (2. část)]
Vodítka uvnitř Houseovy hlavy drží všechny trumfy k zdravotnímu stavu pacienta. Houseovo a Wilsonovo přátelství je podrobeno zkoušce a spolu s postupným skládáním mlhavých vzpomínek z nehody autobusu může ovlivnit jejich životy navždy.

Kód:
http://czshare.com/509005/t6dJ/Dr.House.M.D.S04x16_Wilsnovo_srdce_2.cast.avi
Žádné komentáře