Vše od zvrhlíka Homera

VAROVÁNÍ:Některé rubriky na těchto stránkách by neměli vidět slabší povahy a lidi mladší 18.let!!!

Chat

Návštěvnost

TOPlist

Novinky

Kalendář

Novinky na webu

Hledej na seznamu
S e z n a m

Hledej na Googlu

Seznam slovník

SLOVNÍK
Čj > Aj Aj > Čj
 
 
 

Kalkulačka


Vtipy

Seriály

Dr.House 3.série (2006)

INFO
Format: AVI
Velikost: cca 345 MB
Video: 624x352, 25fps
AudioCZ: 128 Kbps (TV Nova)


Stahuj z czshare:

3x01 - Meaning [Smysl]
House se zotavil ze střelných zranění a díky uměle vyvolaném kómatu ketaminem při operaci ho jeho noha přestala bolet a může chodit bez hole. Je zpět v práci a ujme se dvou případů najednou: Richard, paralyzovaný po mozkové operaci, kterou prodělal před osmi lety, vlastním přičiněním dojede na svém elektrickém kolečkovém křesle do napuštěného bazénu, a Caren, mladá žena, která je paralyzována od krku dolů, poté co byla na hodině jógy. Jak House začíná pacienty diagnostikovat a léčit, zdá se týmu, že svůj postoj k pacientům změnil.

Kód:
http://czshare.com/358681/Actm/Dr.House.M.D.S03x01_smysl.avi


3x02 - Cane & Able [Hůl a schopen]
Sedmiletý Clancy byl přijat do nemocnice s rektálním krvácením a tvrdí, že byl týrán mimozemšťany. Tým udělá testy, ale když každému vyjde jiný výsledek a navíc najdou v jeho krku kovový předmět, jsou přinuceni dát Clancově tvrzení o mimozemšťanech trochu více důvěry. Uprostřed toho všeho podivného se Cuddy a Wilson rozhodli, že nebude nejlepší, aby řekli Houseovi pravdu o jeho posledním případě - možná by se mohl naučit trochu pokoře, když nebude věřit tomu, že má vždycky pravdu. Cameron na tuto lež přijde a je pobouřena. Ale znechucené rozhodnutí House vzdát případ mladého pacienta, přinutí Cuddy přehodnotit svoje rozhodnutí o zamlčení této pravdy. House začíná opět bolet noha a těžko se s tím vyrovnává.

Kód:
http://czshare.com/358688/6bqD/Dr.House.M.D.S03x02_hul_a_schopen.avi


3x03 - Informed Consent [Informovaný souhlas]
House je znovu o holi a nechce o tom mluvit. Jeho nový pacient je Ezra Powell (Joel Grey), proslulý lékařský výzkumník a průkopník, jenž zkolaboval ve své laboratoři. House je na Powella velmi přísný, ale tým není schopný přijít na přesvědčivou diagnózu a Ezrovo zdraví se neustále zhoršuje. Nemoc je čím dál tím vysilující a Ezra nakonec žádá tým, aby přestal provádět to množství testů, a pomohli mu ukončit jeho život. Členové týmu mají na tuto žádost různý pohled, zvláště když je tu možnost, že ho mohou vyléčit. Mezitím na klinice se náctiletá dcera pacienta zamiluje do Dr. House.

Kód:
http://czshare.com/358692/muWW/Dr.House.M.D.S03x03_informovany_souhlas.avi


3x04 - Lines in the Sand [Čáry v písku]
Pacientem je 10-letý autistický chlapec, který hlasitě křičí ze zcela neznámých příčin. Cuddy nechá vyměnit u House v kanceláři koberec a House odmítá kancelář používat, dokud mu původní nevrátí. Z toho důvodu vyhledává nové prostory pro diagnostiku, a tak diagnostikuje ve Wilsonově kanceláři, a pak v zasedačce. Mezitím Ali, dívka z předešlého dílu, je stále zamilována do House a její náklonnost k Houseovi začíná být přítěží pro celou nemocnici.

Kód:
http://czshare.com/358696/sgYF/Dr.House.M.D.S03x04_cary_v_pisku.avi


3x05 - Fools for Love [Zamilovaní blázni]
Při přepadení restaurace má žena zástavu dýchání a bolesti břicha. Po čase v nemocnici se ty samé příznaky objeví i u jejího manžela, a tak si tým myslí, že jejich případy jsou nějak propojené. Mezitím na klinice House vyšetřoval pacienta detektiva Michaela Trittera, kterému nepadl do oka.

Kód:
http://czshare.com/358704/Deso/Dr.House.M.D.S03x05_zamilovani_blazni.avi


3x06 - Que Sera Sera [Co se má stát stane se]
270 kg vážící muž, považován za mrtvého, byl ve skutečnosti v kómatu. Je přijat do nemocnice, kde se po probuzení domáhá okamžitého propuštění a naprosto odmítá, aby byl testován na nemoci, které by mohly být způsobeny jeho váhou. A mezitím vším se detektiv Michael Tritter snaží obvinit House z distribuce drog.

Kód:
http://czshare.com/358707/0_N5/Dr.House.M.D.S03x06_co_se_ma_stat_se_stane.avi


3x07 - Son of a Coma Guy [Syn chlapa v komatu]
House se rozhodne probudit muže z kómatu, aby se mohl zeptat na pár otázek, protože jeho syn možná má genetickou nemoc a jeho otec je jediný jeho příbuzný. Mezitím chce Wilson po Houseovi vysvětlit, proč mu vzal jeho prázdné lékařské předpisy, zatímco Tritter o podobném tématu vyslýchá Cameron, Chase a Foremana a snaží se zlomit jejich loajálnost.

Kód:
http://czshare.com/358711/m68w/Dr.House.M.D.S03x07_syn_chlapa_v_komatu.avi


3x08 - Whack-a-Mole [Plácni krtka]
Pacientem je 18-letý Jack, který byl převezen do nemocnice poté, co zvracel a dostal srdeční infarkt. Jack se po smrti svých rodičů stará o svého mladšího bratra a mladší sestru. Po krátkém pprojití jeho anamnézy si House myslí, že ví diagnózu a napíše ji na papír, který dá do obálky. Zalepenou obálku připevní na tabuli a převede tak diagnostikování v hru a vyzve Cameron, Chase a Foremana, aby na diagnózu přišli sami. A Tritter téměř znemožní Wilsonovi vykonávat jeho lékařskou praxi, a tak znepřátelit Wilsona a House a vynutit si tak nějaké svědectví.

Kód:
http://czshare.com/358715/gNFm/Dr.House.M.D.S03x08_placni_krtka.avi


3x09 - Finding Judas [Hledá se Jidáš]
House a tým se ujímají případu Alice, mladé dívky se zánětem slinivky břišní. Její rodiče jsou rozvedení a nemohou se mezi sebou dohodnout, co je pro jejich dceru dobré a nenechají se Houseovým zastrašováním vtlačit do rozhodnutí. Houseovi nezbývá tedy nic jiného, než požádat soud, aby rozhodl, který z rodičů může rozhodovat. Mimo to musí House řešit nedostatek Vicodinu, jenž si vybírá svou daň, a žádá Cuddy o předpis, ale ta mu místo napsání receptu dává Vicodin pouze v přísných dávkách.

Kód:
http://czshare.com/358719/GUGe/Dr.House.M.D.S03x09_hleda_se_jidas.avi


3x10 - Merry Little Christmas [Šťastné mini Vánoce]
V PPTH se slaví Vánoce a Wilson má pro House dárek. On a detektiv Tritter udělali pro House dohodu a House má tři dny na to, aby ji přijal. Cuddy řeší případ pacientky, která trpí zakrslostí a má různé symptomy a právě se zotavuje z nedávného kolapsu plíce a House tento případ zaujme a nakonec zjistí, že zakrslost této ženě není souzená. Wilson s Cuddy se dohodnou, že, aby House přinutili dohodu přijmout, odříznou ho úplně od Vicodinu, což nakonec vede k tomu, že se Cuddy musí rozhodnout mezi životem pacientčiným a Houseovým. House nakonec dohodu příjme, ale je už pozdě.

Kód:
http://czshare.com/358723/r4kC/Dr.House.M.D.S03x10_stastne_minivanoce.avi


3x11 - Words and Deeds [Slova a činy]
Tritter dosáhnul svého a House stojí před soudem a čelí obvinění z ilegálního držení drog. Soudkyně stanoví datum předběžného slyšení a Cuddy naléhá na House, aby se Tritterovi omluvil. Mezitím se tým zabývá případem hasiče, který při své práci zkolaboval. Díky mylným informacím je hasič přinucen se rozhodnout, jestli podstoupí radikální mozkovou operaci, která bude mít velmi závažný dopad na jeho život. House se přihlásí na rehabilitaci a tento jeho krok přiměje Cuddy, aby u soudu křivě svědčila a zachránila ho tak před jistým vězením.

Kód:
http://czshare.com/358727/6et_/Dr.House.M.D.S03x11_slova_a_ciny.avi


3x12 - One Day, One Room [Jeden den, jeden pokoj]
House je očištěn od všech obvinění a vrací se do nemocnice. Unavena Houseovým opovrhováním pacienty, přetvoří Cuddy Houseovy povinnosti na klinice v hru: za každého diagnostikovaného pacienta, kterého se nedotkne, dostane deset dolarů a za každého, kterého se dotkne, zaplatí on Cuddy deset dolarů. Jeden z pacientů je Eve, žena, které vyšly positivní testy na pohlavní nemoc. Houseovi přiznala, že byla v nedávné době znásilněna. Jako svého doktora si přeje jen House. Mezitím Cameron léčí bezdomovce z kterého se vyklube někdo jiný, než se původně zdálo.

Kód:
http://czshare.com/358729/2M68/Dr.House.M.D.S03x12_jeden_den_jeden_pokoj.avi


3x13 - Needle in a Haystack [Jehla v kupce sena]
Pacientem je šestnáctiletý Stevie Lipa, který během milostných hrátek začal trpět dýchacími potížemi. Stevie je přidělen Houseovi, ale ten je zaneprázdněn plněním sázky, kterou uzavřel s Cuddy. Stevie zpočátku tají svůj původ, protože jeho rodina má zvláštní způsoby chování a když za Steviem přijdou, musí tým řešit problémy s tím spojené. Foreman je přinucen požádat Stevieho, aby svým rodičům lhal a sám Foreman musí riskovat svoji lékařskou licenci, aby mu pomohl.

Kód:
http://czshare.com/358735/0qOO/Dr.House.M.D.S03x13_jehla_v_kupce_sena.avi


3x14 - Insensitive [Necitlivost]
Dívka (Mika Boorem), která necítí bolest se při jízdě v autě nepohodla s matkou. Rozrušená matka při jízdě nabourá a obě se dostávají do nemocnice. Mladá dívka po havárii v nemocnici simuluje bolest. House ji odhalí a vidí v dívce šanci pro jeho bolestivou nohu. Stává se případem posednutý a ovlivňuje ho k vlastnímu prospěchu.

Kód:
http://czshare.com/358743/sMEC/Dr.House.M.D.S03x14_necitlivost.avi


3x15 - Half-Wit [Debílek]
Pacientem je geniální pianista (Dave Matthews) s nervovým poškozením, který začne při koncertu pociťovat problémy a dostává se do nemocnice. House je nadšený genialitou pianisty, který mu pomohl dokončit jeho píseň z mládí. Mezitím tým zjistí, že House umírá na rakovinu mozku a celý tým se mu snaží pomoci.

Kód:
http://czshare.com/358748/34GW/Dr.House.M.D.S03x15_debilek.avi


3x16 - Top Secret [Přísně tajné]
Epizoda začíná zasněním House. Ve snu se objeví ve válce v Iráku. Po probuzení mu Cuddyová přinese případ ex-mariňáka, kterého House ve snu právě viděl. Voják si stěžuje na bolest kloubů, svalů, velkou únavu... House má mezitím velké problémy s močením, což ho donutí zavést si sám katétr. Cameron s Chasem si spolu užívají, kde je jen napadne, což se jim v závěru vymstí.

Kód:
http://czshare.com/358757/y3A6/Dr.House.M.D.S03x16_top_secret.avi


3x17 - Fetal Position [Poloha plodu]
Známá fotografka Emma Sloan, která je v jiném stavu, zkolabuje při své práci. Postupem času ji odcházejí játra a její stav se dramaticky zhoršuje. Emma se začíná starat hlavně o zdraví dítěte, než o svoje, s čímž nesouhlasí House a radí potrat, o kterém Emma nechce ani slyšet. Případ přebírá Cuddy, která se snaží zachránit jak matku, tak i dítě. Foremanovi a Cuddy je odhaleno, že Chase a Cameron spolu něco mají a House dělá extravagantní plány na svoji tak potřebnou dovolenou.

Kód:
http://czshare.com/358765/Z79D/Dr.House.M.D.S03x17_Poloha_plodu.avi


3x18 - Airborne [Ve vzduchu]
Celý tento díl je rozdělen na 2 příběhy, které se vzájemně prolínají. House s Cuddy se vracejí letadlem ze sympozia v Singapuru. V letadle se objevil cestující s příznaky meningokoka. A nemoc se šíří po celém letadle. Zatímco tým v nemocnici má na starost starší pacientku, která si užívala života. Ze začátku jí je diagnostikována rakovina. Záhadu nakonec vyřeší Chase, který nedokázal udržet city a zamiloval se do Cameron.

Kód:
http://czshare.com/358770/UktF/Dr.House.M.D.S03x18_ve_vzduchu.avi


3x19 - Act Your Age [Pozor na věk]
Ve školce zkolabuje šestiletá holčička. Vykazuje příznaky, které se předpokládají u mnohem starších pacientů. Její přibližně stejně starý bratr se chová také na svůj věk zvláštně. Stále chodí za Cameronovou, nosí květiny a dokonce ji osahává. Wilson mezitím pozve Cuddy do divadla, což velice zajímá House, který se o večeru snaží dozvědět co nejvíce.

Kód:
http://czshare.com/358774/MsqA/Dr.House.M.D.S03x19_Pozor_na_vek.avi


3x20 - House Training [Houseův výcvik]
Díl začíná na ulici, kde se uskutečňuje pouliční hazard. Žena, která zkusí své štěstí dosahuje úspěchu do doby, než si nemůže vybrat mezi kartami a upadne do bezvědomí. Dostává se na kliniku, kde její způsob života nepadne do oka Dr. Foremanovi. House se mezitím snaží pochopit důvod opětovného setkání Wilsona s Cuddy v galerii. Stav pacientky se výrazně horší a před Foremanem stojí důležitá životní zkušenost, která ho velice ovlivní.

Kód:
http://czshare.com/358777/6640/Dr.House.M.D.S03x20_Housuv_vycvik.avi


3x21 - Family [Rodina]
Tato epizoda začíná nezvykle ihned na klinice, kde se připravuje mladší bratr pacienta darovat kostní dřeň. Dojde však ke změně situace, když se zjistí že není zcela zdráv. Začíná hra o čas. Stihne tým House včas vyléčit dárce, aby mohl zachránit svého bratra? House získá nového čtyřnohého kamaráda a Foreman se vypořádává se smrtí předešlé pacientky a House je rozhodnut ho vyhodit. Pod vývojem případu svoje rozhodnutí změní, ale Foreman naopak z toho samého důvodu podává výpověď.

Kód:
http://czshare.com/358782/n_n0/Dr.House.M.D.S03x21_Rodina.avi


3x22 - Resignation [Výpověď]
Pacientem je mladá dívka Addie, karatistka, která během tréninku začne pociťovat problémy. Vše vypadá tak, že pacientka nemoci podlehne, ale House přijde s řešením. Mezitím se celý tým dozvídá o rezignaci Foremana a snaží se zjistit důvod a House s Wilsonem se navzájem tajně "léčí".

Kód:
http://czshare.com/358785/E5w7/Dr.House.M.D.S03x22_Vypoved.avi


3x23 - The Jerk [Cvok]
Odehrává se šachový turnaj. Šestnáctiletý Nathan Harrison napadne po skončení partie svého soupeře a náhle pociťuje velké bolesti hlavy. Nathan je velice vulgární a má nevhodné chování, což neni příjemné zejména Chaseovi. Stále všichni doufají, že Foreman si svoji rezignaci rozmyslí. Ten je čím dál tím více z House frustrovaný, protože si myslí, že mu překazil jeho pracovní pohovor.

Kód:
http://czshare.com/358792/4jBw/Dr.House.M.D.S03x23_Cvok.avi


3x24 - Human Error [Lidská chyba]
Díl začíná na moři, kde se záchranný vrtulník snaží pomoci páru z Kuby, který se na loďce snaží dostat právě za Housem, protože věří, že je jedinou jejich šancí k uzdravení ženy (manželky). V nemocnici se u ní objeví další podivný symptom - zatímco její srdce přestalo tlouci, stále mluví. Mezitím se House snaží svým typickým způsobem přesvědčit Foremana, aby zůstal. Po rozmluvě Wilsona a House dochází k dalšímu překvapivému rozhodnutí - House vyhazuje Chase. V týmu zůstává pouze Cameron, která se ale rozhodne stejně jako Foreman podat výpověď. Když Foreman opouští nemocnici, požádá ho House, aby zůstal, ale Foreman odmítá. House a manžel pacientky spolu kouří doutník a povídají si o tom, co se stalo.

Kód:
http://czshare.com/358796/__VC/Dr.House.M.D.S03x24_Lidska_chyba.avi
Žádné komentáře