Vše od zvrhlíka Homera

VAROVÁNÍ:Některé rubriky na těchto stránkách by neměli vidět slabší povahy a lidi mladší 18.let!!!

Chat

Návštěvnost

TOPlist

Novinky

Kalendář

Novinky na webu

Hledej na seznamu
S e z n a m

Hledej na Googlu

Seznam slovník

SLOVNÍK
Čj > Aj Aj > Čj
 
 
 

Kalkulačka


Vtipy

Seriály

Dr.House 2.série (2005)

INFO
Format: AVI
Velikost: cca 345 MB
Video: 624x352, 23fps
AudioCZ: 128 Kbps (TV Nova)

Stahuj z czshare:

2x01 - Acceptance [Smíření]
House je přizván na konzultaci do cely smrti, kde je vězeň vykazující záhadné symptomy (LL Cool J). Cameron si myslí, že je to akorát ztráta času a věnuje se mladé pacientce, která přišla na kliniku s kašlem, z nějž se vyklube rakovina. House a Stacy se snaží navázat profesionální vztah, což není lehké, zvláště když jí House zalže, aby mohl zajisti převoz vězně do nemocnice.

Kód:
http://czshare.com/358801/o5I_/Dr.House.M.D.S02x01_smireni.avi


2x02 - Autopsy [Neviditelný nádor]
Devítiletá pacientka s finálním stádiem rakoviny je poté, co má halucinace, přidělena Houseovi. House příjde na to, jak ji pomoci, ale je to velmi riskantní. Mladá pacientka požádá Chase, aby ji políbil, protože ji nikdy žádný kluk nepolíbil. House s týmem zjistili, že má nádor na srdci, ale když zjistí, že je benigní, dojdou k závěru, že v jejím těle je možná sraženina.

Kód:
http://czshare.com/358810/_bEx/Dr.House.M.D.S02x02_neviditelny_nador.avi


2x03 - Humpty Dumpty [Bumbrlíček]
Alfredo pracuje na domě Cuddy a stěžuje si na svoje astma, ale Cuddy tomu nechce věřit. Alfredo spadne ze střechy a po převozu do nemocnice začne vykazovat nezvyklé symptomy. Cuddy má výčitky svědomí. House s týmem mu musí nechat amputovat jednu ruku, aby zabránili rozšiřování infekce, ale i druhá začíná vykazovat stejné příznaky, takže musejí najít zdroj, než infekce pacienta zabije.

Kód:
http://czshare.com/358813/H4hM/Dr.House.M.D.S02x03_bumbrlicek.avi


2x04 - TB or Not TB [Tuberák]
Známý doktor Sebastian Charles zkolabuje uprostřed schůzky s farmaceutickými pracovníky a je poslán k Houseovi. Dr. Charles léčí již několik let v Africe tuberkulózu a všichni kromě House si myslí, že jeho momentální zdravotní stav s tím souvisí.

Kód:
http://czshare.com/358816/SPCZ/Dr.House.M.D.S02x04_tuberak.avi


2x05 - Daddy's Boy [Tatínkův chlapeček]
Dvaadvacetiletý student, který právě ukončil školu, dostane během absolventského večírku svalové křeče. Mezitím se dozvídáme, že přijedou Houseovy rodiče a House se chce setkání s nimi vyhnout.

Kód:
http://czshare.com/358826/vzq6/Dr.House.M.D.S02x05_tatinkuv_chlapecek.avi


2x06 - Spin [Kolotoč]
Známý cyklista je zaveden k Houseovi, když zkolaboval během závodu. Je kupodivu velmi upřímný co se týče přiznání, že bral léky a jiné druhy dopingu, ale ani jeden symptom s tím nesouvisí.

Kód:
http://czshare.com/358836/J0_u/Dr.House.M.D.S02x06_kolotoc.avi


2x07 - Hunting [Lovci]
House musí čelit homosexuálovi, Kalvinovi, který má AIDS a vyžaduje po Houseovi, aby si vzal jeho případ. Pacient při jedné proceduře kašle krev a potřísní jí Cameron, která se tak ocitá v nebezpečí nákazy virem HIV. Příznaky začíná vykazovat i Kalvinův otec. A House doráží na Stacy používáním citlivých informací o jejím vztahu s Markem, které ukradl u její psycholožky.

Kód:
http://czshare.com/358841/fcEn/Dr.House.M.D.S02x07_lovci.avi


2x08 - The Mistake [Chyba]
Chase a House čelí obvinění z nedbalosti, když Chasova pacientka s bolestmi břicha zemřela. Disciplinární komise šetří, zda-li to byla Chasova chyba nebo ne a jestli House na to má svůj díl odpovědnosti. Chase je suspendován a House musí minimálně měsíc pracovat pod dohledem jiného doktora.

Kód:
http://czshare.com/359292/_37x/Dr.House.M.D.S02x08_chyba.avi


2x09 - Deception [Hypochondr]
House sází na dostihy, když jedna žena má záchvat. Nechá ji převézt do PPTH. Symptomy naznačují, že se možná jedná o Munchhausenový syndrom. Když Cameron lstí tuto diagnózu potvrdí, chce aby byla propuštěna z nemocnice. Nicméně House věří, že je i přesto skutečně nemocná, ale Foreman, jeho dočasný nový nadřízený, tuto domněnku odmítá a pacientku propustí. House se však jen tak nevzdává...

Kód:
http://czshare.com/358869/M7XT/Dr.House.M.D.S02x09_hypochondr.avi


2x10 - Failure to Communicate [Chyba v komunikaci]
Věhlasný novinář se složí v redakci při oslavě odchodu do důchodu své šéfredaktorky. Když nonšalantně vstane, začne vtipkovat, ale je hned jasné, že není něco v pořádku. On si sice myslí, že normálně mluví, ale ostatní slyší pouze podivná slovní spojení. Je jasné, že trpí afázií. House je se Stacy v Baltimoru, kde vysvětlují jeho lékařské předpisy pojišťovně, takže tým pracuje sám, ale nakonec House s nimi případ řeší po telefonu. Mezitím se vyvíjí vztah mezi ním a Stacy.

Kód:
http://czshare.com/358885/oSbi/Dr.House.M.D.S02x10_nedorozumeni.avi


2x11 - Need to Know [Musím to vědět]
Cameron se obává potenciálního výsledku HIV testu. House má hlavu v oblacích z polibku se Stacy, ale Wilson se ho snaží udržet na zemi. Mezitím se House prokopává životem a lžemi zaneprázdněné ženy v domácnosti - "supermámy", aby zjistil pravé důvody, proč vykazuje příznaky fyzické a mentální degenerace.

Kód:
http://czshare.com/358895/L__n/Dr.House.M.D.S02x11_musim_to_vedet.avi


2x12 - Distractions [Rozptýlení]
Pacientem je mladý muž s vážnými popáleninami na celém těle, které si přivodil při havárii na motorové čtyřkolce, když jezdil s otcem, a které znemožňují provádění běžných testů. Mezitím House jde převlečen na přednášku svého spolužáka z medicíny a chce mu oplatit jeho udání z opisování.

Kód:
http://czshare.com/358899/qUUF/Dr.House.M.D.S02x12_rozptyleni.avi


2x13 - Skin Deep [Modelka]
House léčí náctiletou top modelku, která při přehlídce napadne na molu svoji kolegyni a následně omdlí. Když její toxikologické testy ukáží heroin, je léčena na závislost. Bohužel její symptomy nemizejí ani po rychloodvykací kůře. Mezitím vším se Houseova bolest nohy zhoršuje.

Kód:
http://czshare.com/358904/ALT5/Dr.House.M.D.S02x13_modelka.avi


2x14 - Sex Kills [Sex zabíjí]
House se snaží léčit muže, který měl srdeční záchvat a potřebuje nové srdce. Když transplantační komise řekne "ne", začne se House pídit po jiné možnosti a pokouší se získat srdce od mrtvé ženy, jejíž orgány byly odmítnuty.

Kód:
http://czshare.com/358912/eT_u/Dr.House.M.D.S02x14_sex_zabiji.avi


2x15 - Clueless [Zlaté ruce]
Muž nemůže dýchat, poté co dováděl se svojí milující manželkou. House zpochybňuje jejích perfektní manželství a vsadí se s Cameron, že to je jen předstírání. House se také musí vypořádat s Wilsonovou přítomností ve svém bytě, když ho u sebe ubytoval poté, co ho jeho třetí manželka vyhodila.

Kód:
http://czshare.com/358920/kr5m/Dr.House.M.D.S02x15_zlate_ruce.avi


2x16 - Safe [Výtah do života]
Melinda (Michelle Trachtenberg), nešťastná teenagerka, která má oslabený imunitní systém z důvodu braní léčiv, jež musí brát kvůli transplantaci srdce, kterou podstoupila, dostane záchvat, když ji navštíví její přítel. Mezitím House s Wilsonem pokračují v řešení svých problémů se společným bydlením.

Kód:
http://czshare.com/358931/1_7r/Dr.House.M.D.S02x16_vytah_do_zivota.avi


2x17 - All In [Sázka na život]
Nemocnice pořádá onkologickou benefici, když je do ní převezen šestiletý chlapec, jenž vykazoval symptomy podobné symptomům Houseovy pacientky, kterou House léčil před dvanácti lety a kterou vyléčit nedokázal. House je přesvědčen, že se jedná o stejný případ, a dokáže tak předvídat, co se s ním stane, a tak nemoc předběhnout.

Kód:
http://czshare.com/358949/ng3c/Dr.House.M.D.S02x17_sazka_na_zivot.avi


2x18 - Sleeping Dogs Lie [Spící psi lžou]
Zdraví mladé ženy se stane etickou otázkou. Hannah už 10 dní nespala. House přijde na to, že Hannah potřebuje transplantaci jater, ale přitom se zjistí zásadní informace o ní a její partnerce Max. Foreman je obviněn Cameron z plagiátorství, když vidá článek hodně podobný tomu, co napsala ona sama.

Kód:
http://czshare.com/358973/SwC_/Dr.House.M.D.S02x18_spici_psi_lzou.avi


2x19 - House vs God [House vs. bůh]
Do nemocnice se dostane patnáctiletý léčitel, jehož House považuje za podvodníka. Když se však dotkne Wilsonovy pacientky, její nádor se zmenší. Poté co je chlapec diagnostikován odmítne podstoupit operaci mozku, ale když se jeho stav zhorší, House s týmem se musí rozhodnout. A Cameron je stále naštvaná na Foremana.

Kód:
http://czshare.com/359001/kw9f/Dr.House.M.D.S02x19_house_vs_buh.avi


2x20 - Euphoria, Part 1 [Euforie 1. část]
House se snaží léčit nečestného policistu, který má rozjitřenou náladu a neovladatelně se směje, ale on ani tým nejsou schopni přijít na správnou diagnózu. Situace se ještě zhorší, když Foreman začne vykazovat ty samé symptomy.

Kód:
http://czshare.com/359022/AqYZ/Dr.House.M.D.S02x20_euforie_1.cast.avi


2x21 - Euphoria, Part 2 [Euforie 2. část]
Policista zemřel. Vidina smrti, Foremana dovede k tomu, že zavolá svému octi, který rychle za synem přijede. A House se se zbytkem týmu stále snaží co mohou, aby Foremana zachránili. Zoufalý Foreman infikuje Cameron, kterou nakonec udělá svým zástupcem ohledně medicínských rozhodnutí.

Kód:
http://czshare.com/359033/CPg7/Dr.House.M.D.S02x21_euforie_2.cast.avi


2x22 - Forever [Navěky]
Muž odchází z bytu, když se mu udělá nevolno a rozhodne se zůstat doma. V koupelně nalezne svou ženu ve vaně, která má právě záchvat, a jejich novorozence, jak se topí. Foreman se vrací do týmu. Cuddy a Wilson jdou spolu na večeři a House zjistí, že to nebylo obyčejné rande.

Kód:
http://czshare.com/359059/Z690/Dr.House.M.D.S02x22_naveky.avi


2x23 - Who's Your Daddy [Kdo je tvůj táta?]
Šestnáctiletá dívka Leona, oběť hurikánu Katrina, trpí děsivými halucinacemi a je přivedena k Houseovi jeho kamarádem, který nedávno zjistil, že je jeho dcerou. I když si House myslí, že jeho kamaráda dívka obelhala, případ si vezme. Jak se postupně prokousává přes dívčiny lži a diagnostikuje ji a následně léčí, musí sám lhát.

Kód:
http://czshare.com/359077/z7Y_/Dr.House.M.D.S02x23_kdo_je_tvuj_tata.avi


2x24 - No Reason [Příčina neznámá]
Když House a jeho tým diagnostikují muže s oteklým jazykem, přijde do jejich kanceláře manžel bývalé Houseovy pacientky a dvakrát House střelí. House pokračuje v léčení pacienta zatímco je na jednotce intenzivní péče, kam je převezen i střelec, jenž byl postřelen nemocniční ochrankou a připoután k posteli. House se domnívá, že jeho operace byla nějak pokažena a začne zpochybňovat svoje diagnostické schopnosti. Pacientův stav se zhoršuje, House bojuje se svou nedůvěrou a musí věřit svému týmu, že dokáže přijít na diagnózu. A Houseova noha přestává bolet.

Kód:
http://czshare.com/359094/34jD/Dr.House.M.D.S02x24_pricina_neznama.avi
Žádné komentáře