Vše od zvrhlíka Homera

VAROVÁNÍ:Některé rubriky na těchto stránkách by neměli vidět slabší povahy a lidi mladší 18.let!!!

Chat

Návštěvnost

TOPlist

Novinky

Kalendář

Novinky na webu

Hledej na seznamu
S e z n a m

Hledej na Googlu

Seznam slovník

SLOVNÍK
Čj > Aj Aj > Čj
 
 
 

Kalkulačka


Vtipy

Seriály

Dr.House 1.série (2004)


INFO
Format: AVI
Velikost: cca 345 MB
Video: 624x352, 23fps
AudioCZ: 128 Kbps (TV Nova)


Stahuj z czshare:

1x01 - Pilot [Pilotní díl]
Dvacetidevítiletá učitelka v mateřské škole (Robin Tunney) zkolabuje ve třídě před dětmi. Je převezena do Princenton-Plainsboro Teaching Hospital (PPTH). Aby Dr. House případ vzal, Wilson tvrdí, že se jedná o jeho sestřenici.

Kód:
http://czshare.com/358642/mMvq/Dr.House.M.D.S01x01_pilotni_dil.avi


1x02 - Paternity [Otázka rodičovství]
Šestnáctiletý středoškolský student Dan (Scott Mechlowicz), začne trpět nočními můrami a častými halucinacemi. Vyjde najevo, že byl praštěn do hlavy, když hrál ve škole lacross. Dan zřejmě trpí sklerózou multiplex a je nutná riskantní operace mozku. House se také musí vypořádat s pacientem, který se rád soudí s doktory, a matkou, která nevěří očkováním.

Kód:
http://czshare.com/358656/o_EQ/Dr.House.M.D.S01x02_otazka_rodicovstvi.avi


1x03 - Occam's Razor [Okamova břitva]
Dr. House a jeho tým se snaží zjisti, proč univerzitní student (Kevin Zegers) padl do bezvědomí během sexu se svojí snoubenkou.

Kód:
http://czshare.com/358664/NSrO/Dr.House.M.D.S01x03_occamova_britva.avi


1x04 - Maternity [Mateřství]
Houseova domněnka, že dvě nemocná novorozeňata jsou začátkem něčeho ještě horšího, se bohužel vyplní. Novorozenecké oddělení je dáno do karantény a House a jeho tým se snaží zjistit zdroj nákazy.

Kód:
http://czshare.com/358675/ku2U/Dr.House.M.D.S01x04_materstvi.avi


1x05 - Damned If You Do [Jeptiška]
Vánoce v PPTH a k Houseovi se dostane nemocná jeptiška, u které zpočátku diagnostikuje alergii, což ji málem zabije.

Kód:
http://czshare.com/359120/6Svt/Dr.House.M.D.S01x05_jeptiska.avi


1x06 - The Socratic Method [Sokratovská metoda]
Patnáctiletý chlapec se obává o zdravotní stav své matky, která má schizofrenii a její stav se zhoršuje. Dostane se k Houseovi, který se o její duševní (ne)zdraví začne zvláště zajímat po jednom neobvyklém telefonátu.

Kód:
http://czshare.com/359206/2d69/Dr.House.M.D.S01x06_sokratovska_metoda.avi


1x07 - Fidelity [Věrnost]
Muž se vrátí z ranního joggingu s kamarádem domů ke své ženě, která ho uhodí a poté ho požádá, aby ji odvezl na kliniku, neboť si myslí, že s ní je něco v nepořádku. Když všechny léčby selžou, House usoudí, že žena má africkou spavou nemoc. Nicméně ani žena ani její muž nebyli nikdy v Africe. Žena může bez patřičné léčby zemřít, ale ani jeden se nechce přiznat k nevěře.

Kód:
http://czshare.com/359307/0Zx_/Dr.House.M.D.S01x07_vernost.avi


1x08 - Poison [Jed]
House a jeho tým léčí záhadně otráveného středoškolského studenta Matta Davise. Do nemocnice je přivezen další teenager se stejnými symptomy, ale s Mattem nemá téměř nic společného. Matka Matta obviňuje Houseův tým z nedbalosti a arogance a nechce, aby byl její syn jimi léčen.

Kód:
http://czshare.com/359140/F_Jb/Dr.House.M.D.S01x08_jed.avi


1x09 - DNR [Nechat zemřít]
Slavný jazzový muzikant zkolabuje uprostřed natáčení. House a jeho tým musí překonat mnohé překážky, aby ho mohli léčit. Muzikant trpí Lou Gehrigovou chorobou a kvůli tomu podepíše DNR - Do Not Resuscitate (Neresuscitovat). House je přesvědčen, že jeho diagnóza je špatná a pacientovo přání (DNR) poruší a stane před soudem.

Kód:
http://czshare.com/359159/PG3N/Dr.House.M.D.S01x09_Nechat_zem__t.avi


1x10 - Histories [Anamnéza]
Dr. Foreman věří, že nespolupracující bezdomovkyně své záchvaty předstírá jen aby dostala v nemocnici najíst. Ale její bezdomovectví zaujme Wilsona, který se snaží jí zařídit jen řádné lékařské ošetření. Mezitím se k Houseovi dostanou dvě posluchačky medicíny, které má poučit, jak mají posuzovat případy.

Kód:
http://czshare.com/359165/sq6t/Dr.House.M.D.S01x10_anamneza.AVI


1x11 - Detox [Absťák]
Zatímco se House snaží přijít na to, proč mladý pacient nepřestal krvácet po automobilové nehodě, přistoupí na sázku s Cuddy a přestane na týden brát Vicodin výměnou za měsíční uvolnění ze služby na klinice. Jak se abstinenční příznaky zhoršují, jeho příkazy k léčení pacienta jsou mnohem drsnější a nebezpečnější než obvykle a Foreman s Cameron se bojí, že jeho mysl není dostatečně jasná, aby zachránil pacienta.

Kód:
http://czshare.com/359175/rw31/Dr.House.M.D.S01x11_abstak.avi


1x12 - Sports Medicine [Sportovní medicína]
Vážná zlomenina ruky odhalí prapodivný případ řídnutí kostí a ukončí návrat nadhazovače první ligy Hanka Wiggena. Hankův stav se zhoršuje a House ho podezírá, že zapírá užívání steroidů, protože už v minulosti zneužíval drogy. Když mu selhávají ledviny, jeho žena mu chce darovat svoji, ale tak by musela přerušit těhotenství. Mezitím Foreman chodí se zástupkyní farmaceutické firmy a House má přebytečné dva lístky na monster truckové rallye.

Kód:
http://czshare.com/359330/iPjz/Dr.House.M.D.S01x12_sportovni_medicina.avi


1x13 - Cursed [Prokletý]
Poté co se mladý chlapec poradí s destičkou pro okultní pokusy o svém životě, myslí si, že je prokletý, a proto musí zemřít. Do nemocnice přichází otec Chase, který předstírá že do New Jersey přijel na konferenci, přičemž svůj skutečný důvod před synem tají.

Kód:
http://czshare.com/359180/1uU2/Dr.House.M.D.S01x13_proklety.avi


1x14 - Control [Sebeovládaní]
Multimilionářský podnikatel Edward Vogler daroval nemocnici PPTH 100 miliónů dolarů a stal se předsedou její správní rady. Jako obchodník má Vogler v úmyslu udělat z nemocnice výdělečné místo pro svůj biotechnický výzkum a snaží se eliminovat finanční ztráty v Houseově oddělení. Mezitím, obchodnice, která má všechno - perfektní život, tělo a práci - je nevysvětlitelně paralyzována. Když House objeví její tajemství, musí riskovat svojí prácí a lékařskou licenci, aby ji zachránil.

Kód:
http://czshare.com/359336/Ugy4/Dr.House.M.D.S01x14_sebeovladani.avi


1x15 - Mob Rules [Zákon mafie]
House dostane příkaz od soudu, aby vyléčil mafiána, který má svědčit před federálním soudem a je v ochraně svědků. Jak se ukáže, svědkův bratr a zároveň právník pracuje proti týmu a možnému svědectví, když House a tým zjistí, že mafián má žloutenku typu C. Cuddy pokračuje v obhajování pozice House v nemocnici před Voglerem.

Kód:
http://czshare.com/359340/Hz45/Dr.House.M.D.S01x15_zakon_mafie.avi


1x16 - Heavy [Zátěž]
House a jeho tým léčí desetiletou dívkou s nadváhou, která měla srdeční infarkt. A aby toho nebylo málo, Vogler stále na House tlačí, aby propustil jednoho člena týmu. Jeho první volbu Vogler odmítne a House věří, že na něj dotyčný donáší.

Kód:
http://czshare.com/359214/7_gb/Dr.House.M.D.S01x16_tezka_vaha.avi


1x17 - Role Model [Nečekaná pravda]
Oblíbený americký senátor, jenž kandiduje na prezidenta, je právě na dobročinné akci, když se u něj projeví zdravotní potíže. Vogler přinutí House, aby si případ vzal. Také mu řekne, že si může nechat svůj celý tým, pokud podpoří jeho farmaceutickou společnost. Prvotní senátorova diagnóza vypadá na AIDS, ale House a jeho tým se do případu ponoří hlouběji. A mezitím se House také vypořádává s případem ženy, která je těhotná, přičemž s nikým nespala.

Kód:
http://czshare.com/359348/Yp_s/Dr.House.M.D.S01x17_necekana_pravda.avi


1x18 - Babies & Bathwater [Nová generace]
Do nemocnice přijede těhotná žena s problémy s ledvinami a mozkem a House se musí vypořádat jednak s ní a jednak s Voglerovou dychtivostí ho odstranit. Pár je postaven před rozhodnutí - buď život matky nebo život dítěte, neboť tým zjistil, že žena má rakovinu plic. A Vogler nakonec svolá zasedání správní rady, aby se zbavil House.

Kód:
http://czshare.com/359359/5iDL/Dr.House.M.D.S01x18_nova_generace.avi


1x19 - Kids [Děti]
House a všichni ostatní lékaři v PPTH bojují s epidemií meningitidy, která se mohla rozšířit na plaveckém stadiónu, kde zkolaboval jeden z trenérů. Když symptomy jedné plavkyně neodpovídají této nemoci, ale zdravá také není, rozhodne se House, že si její případ vezme. Cuddy mu a jeho týmu však na vyřešení případu dává pouze hodinu, protože je všechny potřebuje na zvládnutí epidemie. Zároveň se House snaží přesvědčit Cameron, aby se vrátila do PPTH, hrozba jménem Vogler je pryč. Cameron však po něm chce, aby jí řekl pravý důvod, proč ji chce zpět.

Kód:
http://czshare.com/359370/7HGh/Dr.House.M.D.S01x19_deti.avi


1x20 - Love Hurts [Láska bolí]
Nemocnicí se šíří fáma, že House jde s Cameron na rande. House je hrubý na pacienta a když se mu snaží omluvit, pacient dostane mozkovou mrtvici. Na klinice se zase objeví postarší pár, který má "problémy" s malou modrou pilulkou.

Kód:
http://czshare.com/359377/h6c3/Dr.House.M.D.S01x20_laska_boli.avi


1x21 - Three Stories [Tři příběhy]
Cuddy přinutí House, aby vzal přednášku o diagnostice za svého nemocného kolegu. V PPTH se objeví bývala Houseova přítelkyně Stacy, která ho přišla požádat o pomoc pro svého manžela. House nemůže zapomenout na minulost a studentům vypráví příběh tří pacientů, kteří trpí bolestí nohy, každý z jiného důvodu. (Hostující hvězda Carmen Electra)

Kód:
http://czshare.com/359397/ch0T/Dr.House.M.D.S01x21_tri_pribehy.avi


1x22 - Honeymoon [Líbánky]
House léčí Marka, manžela své bývalé lásky Stacy. Testy však nic neukazují a on sám tvrdí, že mu kromě bolesti břicha nic není. Zdá se, že možná jeho mozek umírá, z čehož je House zmatený. Když přijde na možnou diagnózu, musí jít proti pacientovu přání, aby mohl udělat potřebný test.

Kód:
http://czshare.com/359300/_FsF/Dr.House.M.D.S01x22_libanky.avi
Žádné komentáře